Aktualności

DZIEŃ SPORTU KLAS GIMNAZJALNYCH

• autor: adamskorzec, 2018-06-20 13:28

DZIŚ W NASZEJ SZKOLE ODBYŁ SIĘ DZIEŃ SPORTU KLAS GIMNAZJALNYCH

Trzecim dniu sportowych zmagań podczas Dni Sportu w SP36 udział wzięły reprezentacje klas siódmych szkoły podstawowej oraz  drugich i trzecich gimnazjum. Co prawda udział młodzieży był skromny ale współzawodnictwo i zabawa była duża.  Chłopcy zmagali się na boisku do piłki nożnej , a dziewczęta rozegrały turniej siatkarski.

Finalnie I miejsce w turnieju  piłkarskim zajęła drużyna „Tunezja” w składzie : D. Wierzejski,          K. Michalik, A. Kozalski, K. Dubis, II miejsce drużyna „ Brazylia”, III miejsce „ Senegal”, IV – miejsce, „Polska”.  Najlepszym zawodnikiem turnieju został  Daniel  Wierzejski,.

W turnieju siatkarskim zwyciężyła drużyna w składzie: Agata Makieła, Joanna Walczak.  Najlepsza zawodniczką turnieju została Agata Makieła.

Były słodkości , medale i drobne nagrody .Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział , zwycięzcom gratulujemy! Zapraszamy w przyszłym roku szkolnym.